Rezolvati cererile de admin

Daca doriti admin pe server aici este locul potrivit pentru a face o cerere.
Image
Image

Re: Rezolvati cererile de admin

Postby BlackShadow » Thu Sep 13, 2012 5:38 pm

nu mai stiu ce sa zic in fine o lasam asa.
Image
BlackShadow

Postby WDA » Fri Sep 14, 2012 8:55 pm

BlackShadow wrote:nu mai stiu ce sa zic in fine o lasam asa.

Pai daca o lasi asa las-o asa punct ....nu mai adauga nimic , pt ca inseamna ca nu o lasi asa.O lasi asa modificata ca sa ai ultimul cuvant tu , care nu este relevant.
WDA
Site Admin & Server Owner

Postby WDA » Thu Nov 10, 2016 6:15 pm

Deci Trebuie sa se faca o noua cerere de admin , in care sa se puna un nou demo cu playerul SI ADMINII SA NU RASPUNDA PANA NU DESCARCA DEMOUL SI_L VIZIONEAZA.
T.C.
WDA

Postby Vitamina_C » Tue Jun 27, 2017 1:26 am

As putea de fiecare data cand intru pe server sa fac o reclama gen....Admine Gratis intrati pe forum.......sectiunea.....
Nu stiu ma gandesc cumva sa putem face rost de admini....Mai ales seara ...acum eu lucrez dupamasa momentam pot sa stau pana la un 2-3 dimineatza...dar dupaia nu ramane nici un admin pe server....
Vitamina_C

Postby WDA » Tue Jun 27, 2017 8:37 am

Vitamina_C wrote:As putea de fiecare data cand intru pe server sa fac o reclama gen....Admine Gratis intrati pe forum.......sectiunea.....
Nu stiu ma gandesc cumva sa putem face rost de admini....Mai ales seara ...acum eu lucrez dupamasa momentam pot sa stau pana la un 2-3 dimineatza...dar dupaia nu ramane nici un admin pe server....

Stii bine ca eu am bind cu aceast lucru . Indicat este sa raspundem la intrebarile playerilor si sa le dam indicatiile necesare.
WDA

Postby Vitamina_C » Tue Jun 27, 2017 10:54 am

WDA wrote:
Vitamina_C wrote:As putea de fiecare data cand intru pe server sa fac o reclama gen....Admine Gratis intrati pe forum.......sectiunea.....

Stii bine ca eu am bind cu aceast lucru . Indicat este sa raspundem la intrebarile playerilor si sa le dam indicatiile necesare.

stiu ca exista un bind dar nu ruleaza atat de des ....cel putin asa am observat ....
Vitamina_C

Postby Suzana » Wed Aug 02, 2017 4:27 pm

imi cer scuza ca deranjez dar de ce nu imi mai apare cererea mea? si din cate am citit aici vad ca sunteti suparati ca lumea nu citeste cererea...eu am citit-o toata ziua si tot m-am uitat si nu am rezolvat nimic:D
Suzana

Postby gh0st* » Wed Aug 02, 2017 4:41 pm

Suzana wrote:imi cer scuza ca deranjez dar de ce nu imi mai apare cererea mea? si din cate am citit aici vad ca sunteti suparati ca lumea nu citeste cererea...eu am citit-o toata ziua si tot m-am uitat si nu am rezolvat nimic:D

Cum sa nu iti apara ? Mai degraba nu stii tu unde ai facut-o ! Cerere ta este aici : viewtopic.php?f=64&t=185907
Vezi ca ti-am postat niste conditii pe care trebuie sa le indeplinesti pentru a lua admin.
Image
gh0st*
Server Admin

Previous

Return to Cereri Admin