Rezolvati cererile de admin

Daca doriti admin pe server aici este locul potrivit pentru a face o cerere.
Image
Image

Re: Rezolvati cererile de admin

Postby WDA » Thu Sep 06, 2012 10:00 am

Vyruss_21 wrote:WDA perfect deacord cu tine....dar daca noi le punem conditiile, si ei nu mai intra timp de 1 saptamana sa-si vada cererea sau sa zica ce are indeplinit si ce nu, inseamna ca nu-si da interesul !

Uite un exemplu : by Monster » Thu Sep 06, 2012 9:41 am

1. Numele folosit pe server: [M]onnster[K]ILL
2. Varsta: 15 implinesc pe 16 decembre
3. STEAM ID: off
4. Un mic discurs care sa enumere beneficiile care le-ai putea aduce serverului ca admin: Pot sa aduc 2/3 playeri si pot admina de la ora 08:00 pana la 18:00 deci garantat nu va intra nici un codat intre orele spuse...
5. Experienta ca admin (Daca Exista): 3/4 ani (90%:) )
6. Adresa E-Mail: sefu_smekerul@yahoo.com

Acest post este inchis ...pt ce ? a trecut cumva prea mult timp ? dc este inchis ? Poate omul a facut alt post pt ca si cel precedent a fost inchis de cineva , fara solutionare.Solutionare inseamna sa scrii RESPINS sau ACCEPTAT. Daca dai RESPINS , argumenteaza din ce cauza este respins si deabia pe urma poti inchide postul.
WDA
Site Admin & Server Owner

Postby Vyruss_21 » Thu Sep 06, 2012 10:11 am

Ok WDA !
Vyruss_21

Postby Sedico » Mon Sep 10, 2012 9:20 pm

Daca o luam logic , daca eu fac cerere de admin azi , am 30 de zile sa imi rezolv conditiile , pentru ca daca am ip fix , voi vota doar o data pe zii , deci daca intr-o sapt nu raspunde nu e mare bai , el trebuie sa faca cererea si sa anunte cand are conditiile .. bafta all
Sedico
Server Admin

Postby BlackShadow » Mon Sep 10, 2012 11:41 pm

WDA am ajuns la concluzia ca ai dat adminul inapoi la usp nush cum desi a fost prins codat.in fine decizia este a ta
Image
BlackShadow

Postby WDA » Tue Sep 11, 2012 1:54 pm

BlackShadow wrote:WDA am ajuns la concluzia ca ai dat adminul inapoi la usp nush cum desi a fost prins codat.in fine decizia este a ta

Pai el a facut un post , in cvare majoritatea adminilor au spus ca sa-i mai dam o sansa.Nu am facut de capul meu...majoritatea adminilor au fost de acord ...citeste postul lui.
WDA

Postby BlackShadow » Tue Sep 11, 2012 2:13 pm

e ok pentru mine ca nu ma deranjeaza absolut cu nimic.am citit cererea si am lasat si un reply acolo.in fine.la primit asta este sa fie sanatos si sa aibe grija de el.
Image
BlackShadow

Postby WDA » Wed Sep 12, 2012 10:45 pm

BlackShadow wrote:e ok pentru mine ca nu ma deranjeaza absolut cu nimic.am citit cererea si am lasat si un reply acolo.in fine.la primit asta este sa fie sanatos si sa aibe grija de el.

Pai si atunci cum e ? de ce ai facut acel post ca si cum ma tragi pe mine la raspundere ?
A fost initiativa mea ? , am dat eu ca asa am vrut ? ...nu voi ati decis ? dc-mi spui mie ?? vrei sa-ti dau tie socoteala ? citeste posturile si apoi sa vb .
WDA

Postby WDA » Wed Sep 12, 2012 10:46 pm

WDA wrote:
BlackShadow wrote:e ok pentru mine ca nu ma deranjeaza absolut cu nimic.am citit cererea si am lasat si un reply acolo.in fine.la primit asta este sa fie sanatos si sa aibe grija de el.

Pai si atunci cum e ? de ce ai facut acel post ca si cum ma tragi pe mine la raspundere ?
A fost initiativa mea ? , am dat eu ca asa am vrut ? ...nu voi ati decis ? dc-mi spui mie ?? vrei sa-ti dau tie socoteala ? citeste posturile si apoi sa vb .

TC
WDA

Postby BlackShadow » Thu Sep 13, 2012 9:00 am

eu tiam zs tie pentru ca la restu degeaba le zic ca fac cum vor ei...nu vreau sa te simti jignit sau ceva dar sunt admini si nemultumiti chiar daca nu isi spun parerea :) crede-ma
Image
BlackShadow

Postby WDA » Thu Sep 13, 2012 2:31 pm

BlackShadow wrote:eu tiam zs tie pentru ca la restu degeaba le zic ca fac cum vor ei...nu vreau sa te simti jignit sau ceva dar sunt admini si nemultumiti chiar daca nu isi spun parerea :) crede-ma

Sa ramana nemultumiti atunci , eu nu am nici o vina ...dc nu-si spun parerile ? Cine nu-si spune parerea sa nu aiva pretentia sa iasa ca el ...DA ?
Black numai tu vad ca faci discutii inutile si fara rost.Adica tu vrei sa ghicesc eu ce e in mintea celor care nu-si spun parerile pe forum ? Spune frate ce ai in gusa si gata. Si nu mai ma invinovati tu pe mine.Ti-am spus destul de clar ca pt acel admin nu am hotarat eu singur ci voi adminii ati hotarat , dandu-i pro-uri la greu...Comportamentul tau are un aer rauintentionat sau cel puti orgolios.Mai ziceai si de marire fara sa ai lista de ban-uri completa, nici macar jumatate nu aveai si deja vreai gradul..Ei uite iti spun acum ...daca nu ai ban-urile nu ai marire.Poti sa ramai in continuare nemultumit.
WDA

PreviousNext

Return to Cereri Admin