Propunere

Daca aveti ideei noi pentru a imbunatatii serverul le puteti face publice aici.

Propunere

Postby Hornyx » Mon Oct 01, 2018 5:53 am

Salut si buna dimineata :P vin si eu cu o mica propunere pentru forum ce ar putea sa va intereseze,recunosc ca nu e idea mea originala,am luat-o de pe un server ce am jucat acum 4 ani,dar mi s-a parut interesanta si chiar utila in multe cazuri
Pe pagina principala sa fie un topic special pentru admini unde ei vor intra cu o parola ce doar admini au acces,si vor posta:
- inactivitatea
- news acest topic o sa fie unul unde un admin,helper etc vine cu o idee,iar adminii isi vor da cu parerea despre post-ul lui,daca acesta va fi acceptat se va adauga. Iar postul numarul doi ar fi despre schimbările ce vor urma sa vina sau cele modificate
- Idei administrative
- Comenzi in plus
- Marirea de grad poate fi si ea adaugata acolo
Cam asta a fost micuta mea propunere :lol: v-am salutat :D
Think free,think different
Hornyx

Re: Propunere

Postby WDA » Mon Oct 01, 2018 6:17 pm

Hornyx wrote:Salut si buna dimineata :P vin si eu cu o mica propunere pentru forum ce ar putea sa va intereseze,recunosc ca nu e idea mea originala,am luat-o de pe un server ce am jucat acum 4 ani,dar mi s-a parut interesanta si chiar utila in multe cazuri
Pe pagina principala sa fie un topic special pentru admini unde ei vor intra cu o parola ce doar admini au acces,si vor posta:
- inactivitatea
- news acest topic o sa fie unul unde un admin,helper etc vine cu o idee,iar adminii isi vor da cu parerea despre post-ul lui,daca acesta va fi acceptat se va adauga. Iar postul numarul doi ar fi despre schimbările ce vor urma sa vina sau cele modificate
- Idei administrative
- Comenzi in plus
- Marirea de grad poate fi si ea adaugata acolo
Cam asta a fost micuta mea propunere :lol: v-am salutat :D

Multumim pt propunere , dar exista asa ceva tot pe prima pagina, inca de la inceputuri . Numai ca la noi se numeste admini_chat ...in josul paginii . Posibil ca simplu player sa nu vada acel topic.
WDA
Site Admin & Server Owner

Re: Propunere

Postby gh0st* » Tue Oct 02, 2018 1:42 am

Sper ca WDA te-a lamurit !

T.C.
Image
gh0st*
Server Admin

Return to Propuneri si Sugestii