Propunere Poze/SS

Daca aveti ideei noi pentru a imbunatatii serverul le puteti face publice aici.

Re: Propunere Poze/SS

Postby Jam3sB0nd[;X] » Thu Jul 14, 2016 8:16 am

Eu sunt pro! Tehnologia a evoluat.. de ce sa nu evoluam si noi ca si alte comunitati?
Sunt o groaza de modalitati de a da pozele.. 2 shared, steam, skype si o groaza dealte site-uri!
mess-ul sincer nu se mai foloseste ! E de genul nokia 1100!
Eu zic ca e spre binele comunitatii sa fim cu playerii si nu impotriva lor!
Bineinteles playeri curati!
"Mai bine să scape nouăzeci şi nouă de vinovaţi decât să fie condamnat pe nedrept un singur nevinovat.” – James Joyce
Cea mai mare plăcere e să-ţi distrugi duşmanii şi să-i fugăreşti, să-i sărăceşti de bogăţii, şi să-i scalzi pe cei dragi lor în băi de lacrimi.
Eu sunt pedeapsa lui Dumnezeu. Dacă n-aţi fi comis păcate atât de mari, Dumnezeu nu v-ar fi trimis o astfel de pedeapsă.
Jam3sB0nd[;X]

Postby WDA » Fri Jul 15, 2016 7:17 pm

Pe e-mail , ca nu poate sa zica nimeni ca nu are.
WDA
Site Admin & Server Owner

Postby TsM » Fri Jul 15, 2016 8:43 pm

Pe email e cel mai rapid , sau pe facebook ca nimeni nu poate sa zica ca nu are , daca sunteti de accord si este si wda va dau admine la toti pe Facebook si pe grupul de pe facebook .
Cupa WdaZone => https://youtu.be/k6lej7aaMqE
https://youtu.be/JgWdV-Lh7WA

WDAzone >>> www.facebook.com/WdazoneRomania
TsM
Server Admin

Postby SMYGOL87 » Sun Jul 17, 2016 10:03 am

Nu inteleg de ce va deranjeaza treaba cu mesul?Ce mare spatiu din memoria pc-ului ocupa mesul sa il aveti cu toti instalat.Eu zic ca e ok asa cum e acuma,adica a primi pozele prin mes.
Cand Te Gandesti Ca Ma Gandesc La Tine Ma Gandesc Ca Te Gandesti La Mine!
SMYGOL87
Server Owner

Postby StillAlive. » Sun Jul 17, 2016 11:13 am

SMYGOL87 wrote:Nu inteleg de ce va deranjeaza treaba cu mesul?Ce mare spatiu din memoria pc-ului ocupa mesul sa il aveti cu toti instalat.Eu zic ca e ok asa cum e acuma,adica a primi pozele prin mes.

Nu e vorba de deranj. E vorba ca pierdem playeri. De ce?
Pentru ca mess, nu mai ii folosit de mult timp, si daca ii banezi, pentru ca nu ati facut prin alta metoda, normal ca se enerveaza si pleaca de pe servere!

Sunt deacord cu propunerea, sa putem da si prin skype/email/fb, orice!
When they go low, I go high!
StillAlive.

Postby WDA » Sun Jul 17, 2016 11:18 am

StillAlive. wrote:
SMYGOL87 wrote:Nu inteleg de ce va deranjeaza treaba cu mesul?Ce mare spatiu din memoria pc-ului ocupa mesul sa il aveti cu toti instalat.Eu zic ca e ok asa cum e acuma,adica a primi pozele prin mes.

Nu e vorba de deranj. E vorba ca pierdem playeri. De ce?
Pentru ca mess, nu mai ii folosit de mult timp, si daca ii banezi, pentru ca nu ati facut prin alta metoda, normal ca se enerveaza si pleaca de pe servere!

Sunt deacord cu propunerea, sa putem da si prin skype/email/fb, orice!

At fi bine sa adaugam in regulament , ca pozele se pot da prin mess sau E-mail. Si fiecare player alege cum sa le dea. Dar in acest caz , toti adminii trebuie sa aive mess.
Mai Ramane varianta numai pe E-mail dar in formatul original din cs. Hotarati pls.
ATENTIE !!! cele 3 min dee asteptare inseamna timpul in care playerul ia legatura cu adminul pe mess sau E-mail.

Ganditiva ca in cazul E-mailului , conversatia intre admin si player se poarta pe serv ca nu ai cum altfel. Deci are playerul timp sa ataseze pozele in email si sa trimita e-mailul ??
Orice modificare implica mai intai buna gandire , ca sa nu avem surprize .

In cazul mess-ului era simplu . Playerul avea timp 3 min sa ia legatura cu adminul pe mess , ceea ce nu prezenta riscuri.Pe mess poti sa scrii instant , pe cand pe e-mail nu.
Celelalte variante cu skype sau FB cad .

Dupa parerea mea ar trebui sa adaugam inca 2 variante . Adica prin e-mail sau sa le puna pe forum . Iar ca timp sa zicem 5 min maxim .

Modific regulamentul si postez aici modificarea Referitoare la ban pt neprezentarea pozelor

I.12. In timpul prezentarii pozelor va trebuii sa ramaneti spectator pana cand adminul care se ocupa de verificarea pozelor date pe mess,e-mail sau forum, v-a permite sau nu intrarea dvs. in joc.

Succes !!

T.C.
WDA
Site Admin & Server Owner

Return to Propuneri si Sugestii