Dedicatie WDA

Daca aveti ideei noi pentru a imbunatatii serverul le puteti face publice aici.

Dedicatie WDA

Postby El^Shara94 » Thu May 26, 2016 8:53 am

Nu stiu care dintre noi sufere de sindrom
Tu te crezi un sfant pe server daca esti cel mai mare in grad faci ce vrei tu iti spun eu cine esti esti suferi de "sindromul plin de tine" la tine daca vine unul si joaca mai bine decat voi toti la un loc gata are ceva si destroy in secunda urmatoare...daca iti aduc pe server un playeri sa vezi cam cum joaca zici ca are aim sau altceva....
Daca nu stii sa faci diferenta de un jucator bun si un codat lasa.te frate de meseria asta ca nu e de tine.....iar la cum vb tu pe server nu stiu zau ce au de invatat adminii de la tine daca m.asi intalni cu tine fata in fata esti un papalapte. Hai ca te.am bagat prea mult in seama bafta cu servarul
El^Shara94

Re: Dedicatie WDA

Postby Jam3sB0nd[;X] » Thu May 26, 2016 8:58 am

Ok! multumim de informare! Ban permanent pe forum !
TC
Cea mai mare plăcere e să-ţi distrugi duşmanii şi să-i fugăreşti, să-i sărăceşti de bogăţii, şi să-i scalzi pe cei dragi lor în băi de lacrimi.
Eu sunt pedeapsa lui Dumnezeu. Dacă n-aţi fi comis păcate atât de mari, Dumnezeu nu v-ar fi trimis o astfel de pedeapsă.
Jam3sB0nd[;X]

Postby WDA » Thu May 26, 2016 11:04 am

Multa Bafta El^Shara94 !!
WDA
Site Admin & Server Owner

Postby Uricanezu » Thu May 26, 2016 8:27 pm

Sa ma arda frigiderul, iauzi ce zice uricanezu, pt sindromul tau de "sedan" tocmai ai castigat un dans cu diavolul , ban pe forun. Daca tot crezi ca noi suntem mai slabi asa si nu adminam bn dc draci ai mai vrut sa fi admin la noi ?
Image
Image
Image
Uricanezu
Server Owner

Return to Propuneri si Sugestii