Kick

Daca aveti ideei noi pentru a imbunatatii serverul le puteti face publice aici.

Kick

Postby gh0st* » Thu May 26, 2016 12:33 am

Salut !

De curand a aparut o "problema" pe server ! Nu prea mai poti sa fii SPEC o perioda indelungata fara sa primesti kick, iar ca admin mi se pare o mare problema. Nu ai timp sa faci un demo sau sa te uiti la joc pentru ca esti dat afara. Propun sa se limiteze timpul ca SPEC pentru playeri, iar pentru admin, sa fie nelimitat.
Image
gh0st*
Server Admin

Re: Kick

Postby SK3R » Thu May 26, 2016 12:39 am

Si ca admin ar trebui o limita...adevarat putin mai mare ca la pleyeri dar sa fie pentru ca ati vazut atunci cu concursul ce discutii au fost !!
SK3R

Postby gh0st* » Thu May 26, 2016 12:41 am

Da, bineinteles ! Dar nici 5 min cum e acum :lol: . 15 min cred ca ar fi rezonabil pentru un admin.
Image
gh0st*
Server Admin

Postby WDA » Thu May 26, 2016 12:55 am

URICANEZULEEEE ???
WDA
Site Admin & Server Owner

Postby Cu'Fuioru » Thu May 26, 2016 10:33 am

WDA wrote:URICANEZULEEEE ???

Uricanezule ce-ai facut ma nene maa ? :lol: :lol:
Cu'Fuioru

Postby SkUll » Thu May 26, 2016 1:36 pm

Cu'Fuioru wrote:

Eu nu imi iau kick si stau mult spec doar pe sv de respawn la 5 minute ini da kick
Dupa ce ati luat admin trebuie sa fiti activii pe forum:
-raspundeti la reclamati si la contestatii
-votati serverele (cs1,cs2,cs3)
-raspundeti la cereri de admin
-pro/contra + conditia nr.1(demo cu player respectiv)
In orice loc oricine ai fi , pun la bataie tot ce am , dar nu imi trada si nu-mi gresi , ca sunt pui de OLTEAN..
SkUll

Postby gh0st* » Thu May 26, 2016 2:59 pm

SkUll wrote:
Cu'Fuioru wrote:

Eu nu imi iau kick si stau mult spec doar pe sv de respawn la 5 minute ini da kick

Pana aseara nici eu nu am patit nimic pe cs1, dar nu stiu ce s-a intamplat de am inceput sa luam toti kick si eu si WDA si care mai eram atunci pe server.
Image
gh0st*
Server Admin

Postby Wanted » Thu May 26, 2016 5:40 pm

nu sunt facute de uricanez problemele astea..ci de tsm..care dupa ce a primit acces a incercat sa faca unele lucruri bune dar mai rau a stricat..de ex..amx_blind pluginul de blind e complet distrus..adica playerului ii se pune blind si nu ii se mai albeste ecranul ,se innegreste si daca face frag dupa blind nu mai primeste destroy automat cum era normal...
a 2a problema e cu flashul el a incercat sa faca o treaba buna cu flashul ..adica sa nu mai iei flash de la coechipieri..dar a facut-o numai pe jumatate si anume daca esti spectator tu vezi ca ct ia flash de la ct si tero de la tero..si aici iar nu e bine pt ca daca faci demo ..si esti pe un terorist tu vezi ca el ia flash de la un tero..dar in realitate el nu ia..si atunci playerul e suspect de wall ,au fost cateva cazuri discutate in contestatii

pe langa problema cu kick ar mai trebuii verificate si remediate si acestea
Wanted

Postby gh0st* » Thu May 26, 2016 6:41 pm

Wanted wrote:nu sunt facute de uricanez problemele astea..ci de tsm..care dupa ce a primit acces a incercat sa faca unele lucruri bune dar mai rau a stricat..de ex..amx_blind pluginul de blind e complet distrus..adica playerului ii se pune blind si nu ii se mai albeste ecranul ,se innegreste si daca face frag dupa blind nu mai primeste destroy automat cum era normal...
a 2a problema e cu flashul el a incercat sa faca o treaba buna cu flashul ..adica sa nu mai iei flash de la coechipieri..dar a facut-o numai pe jumatate si anume daca esti spectator tu vezi ca ct ia flash de la ct si tero de la tero..si aici iar nu e bine pt ca daca faci demo ..si esti pe un terorist tu vezi ca el ia flash de la un tero..dar in realitate el nu ia..si atunci playerul e suspect de wall ,au fost cateva cazuri discutate in contestatii

pe langa problema cu kick ar mai trebuii verificate si remediate si acestea

Da, asa este ! Nu stiam de problema cu blindul, dar e bine ca ai mentionat-o si poate o sa se rezolve.
Image
gh0st*
Server Admin

Postby Uricanezu » Thu May 26, 2016 8:23 pm

Danutzuleeee auzi ce zice uricanezul .... ma voi ocupa si de problema asta fratele meu malone ....
Pai ce-ai facut ma nene ma ... tot cu probleme tot cu probleme .

Acuma serios vb nu am stiut de asta cu kick-ul o sa vad cum o rezolv.
Image
Image
Image
Uricanezu

Next

Return to Propuneri si Sugestii