Propunere comanda .

Daca aveti ideei noi pentru a imbunatatii serverul le puteti face publice aici.

Propunere comanda .

Postby YAMA » Tue Mar 29, 2016 6:50 pm

Salut ,de curand am luat pe serverul 1 , amx_fface . Nu stiu ce face comanda ( pe langa destroy,ban automat si scoaterea cd rom-ului ) . Din punctul meu de vedere,e ok,adica,pentru codatii adevarati . NU mi se pare corect sa se execute aceasta comanda fara o DOVADA !. Pe langa asta,daca se face contestatie,cu totii cereti BAN DIN CONSOLA . De unde sa va puna cineva ban ul,daca acesta nici macar nu apare ? Propunerea mea este in felul urmator : Refaceti comanda,astfel incat sa nu dea ban automat,ban ul sa -l dati voi,cu motiv,minute,etc,cum trebuie,sa ii apara si playerului . Stiu ca va place sa fie toate in favoarea voastra,a adminilor,dar sa nu uitam ca fara playeri voi n-ati exista,parerea mea . Nu aveti playeri,nu aveti de ce intra pe servere :) . Sper sa nu mi-o luati in nume de rau,mie unul nu mi s-a parut corecta executarea comenzii pe mine,insa nu am ce face,o dovada nu mi se prezinta si cu totii imi inchideti topicul,e trist ! . Bafta si multumesc :) .
YAMA

Re: Propunere comanda .

Postby SMYGOL87 » Tue Mar 29, 2016 8:13 pm

Acum ca sa te fac sa intelegi:
Acei admini ce au comanda sunt oamenii(adminii)de baza ai serverului si odata ce WDA a fost de acord ca acei admini sa aive acces la aceasta comanda el sigur cA ei procedeaza corect.Acum sa nu crezi k nu se da ban,ei la randul lor dupa ce aplica comanda amx_facce sunt obligati sa dea si ban si automat sa aive si demo.Acum daca eu mam inselat cu ceva rog pe cineva mai in masura sa iti deschida mintea.
Cand Te Gandesti Ca Ma Gandesc La Tine Ma Gandesc Ca Te Gandesti La Mine!
SMYGOL87
Server Owner

Postby YAMA » Tue Mar 29, 2016 8:20 pm

SMYGOL87 wrote:Acum ca sa te fac sa intelegi:
Acei admini ce au comanda sunt oamenii(adminii)de baza ai serverului si odata ce WDA a fost de acord ca acei admini sa aive acces la aceasta comanda el sigur cA ei procedeaza corect.Acum sa nu crezi k nu se da ban,ei la randul lor dupa ce aplica comanda amx_facce sunt obligati sa dea si ban si automat sa aive si demo.Acum daca eu mam inselat cu ceva rog pe cineva mai in masura sa iti deschida mintea.

Am inteles in mare parte . Dar daca iti arat un print screen cu,consola mea,ma crezi ca nu am luat ban ?
Imi apare doar " you are banned from this server " ,atat ! Nu apare cu motiv,timp,admin,etc,cum ar trebui . De ce oare ? Eu cred ca defapt adminul nu mi-a dat ban,a lasat totul in seama comenzii . Am facut 2 contestatii,ambele mi s-au inchis pe motiv " NU AI BAN DIN CONSOLA " . Nu mi se pare corect,sincer ! Nu am de unde sa pun ban-ul . Nu sunt prost,nu joc cs de ieri,sa nu stiu ce e ala ban din consola ! . Nu vreau sa va jignesc in niciun fel,nu vreau sa mai am probleme cu vreunul din voi,am avut destule in trecut. Vreau doar sa ma joc linistit si eventual pe viitor chiar sa va ajut,de ce nu . Multa bafta ! Si te rog sa iti dai cu parerea la modificarea comenzii . Un pro / contra . atat .
YAMA

Postby WDA » Tue Mar 29, 2016 10:09 pm

Si propunerea ta care e ??? Ai postat la "Propuneri si sugestii"
Daca tu nu ai o propunere ....am eu : Sa platiti si voi serverele si apoi sa aveti pretentii ...ok ???
Pai tu vrei sa joci gratis si sa mai ai si pretentii ?? Te oblig eu sa intrii aici ??? Ia sa-mi ceri voie cand intrii pe serv pls. Aici este proprietate privata si eu accept decat pe cine imi convine ....nu sunt obligat sa te accept pe tine.
Serv are un regulament ....daca te supui lui , nu ai nici o problema , dara daca iti faci regulamentul dupa capul tau, atunci vei avea probleme tot timpul ...dupa capul tau.(citeste regulamentul)
Nu este nimeni obligat sa te accepte pe tine pe serv ....asta ca sa-ti intre bine in cap , chiar daca tu seferi de sindromul VIP , ma lasa rece ....eu sufar de sindromul "OMENIE"
Tu daca-ti cumperi un "lucru pt tine" , il folosesti cum vrei tu , fara sa ma intrebi pe mine. Eu daca platesc un lucru ....atunci nu te intreb pe tine cum sa-l folosesc nu ? Ai logica in concediu tu , dar eu te iert , pt ca am mai vazut VIP-uri ca tine si au plecat cu coada intre picioare.
WDA
Site Admin & Server Owner

Postby YAMA » Wed Mar 30, 2016 9:23 am

WDA wrote:Si propunerea ta care e ??? Ai postat la "Propuneri si sugestii"
Daca tu nu ai o propunere ....am eu : Sa platiti si voi serverele si apoi sa aveti pretentii ...ok ???
Pai tu vrei sa joci gratis si sa mai ai si pretentii ?? Te oblig eu sa intrii aici ??? Ia sa-mi ceri voie cand intrii pe serv pls. Aici este proprietate privata si eu accept decat pe cine imi convine ....nu sunt obligat sa te accept pe tine.
Serv are un regulament ....daca te supui lui , nu ai nici o problema , dara daca iti faci regulamentul dupa capul tau, atunci vei avea probleme tot timpul ...dupa capul tau.(citeste regulamentul)
Nu este nimeni obligat sa te accepte pe tine pe serv ....asta ca sa-ti intre bine in cap , chiar daca tu seferi de sindromul VIP , ma lasa rece ....eu sufar de sindromul "OMENIE"
Tu daca-ti cumperi un "lucru pt tine" , il folosesti cum vrei tu , fara sa ma intrebi pe mine. Eu daca platesc un lucru ....atunci nu te intreb pe tine cum sa-l folosesc nu ? Ai logica in concediu tu , dar eu te iert , pt ca am mai vazut VIP-uri ca tine si au plecat cu coada intre picioare.

Hai las-o asa . Suferi de tine . Te dai mare owner,cand defapt habar nu ai despre ce e vorba. Am propus SA SE MODIFICE COMANDA,asta a fost propunerea mea . Daca nu stii citi,nu e problema mea . Si nu,nu ma cred VIP,faptul ca mi am spus parerea,nu cred ca inseamna ca sunt VIP . Mersi si bafta cu,comunitatea ta . Sunteti prea incuiati la minte pentru mine . Nu e de mirare ca aveti doar valveri pe servere si steam au doar adminii,in rest nu intra nimeni cu steam,ca daca intra repede il faceti codat,etc :) . Pai fratele meu,tu ai jucat vreodata un mix ? Stii macar ce e ala ? Ai auzit de playzeek ? Astea sunt cuvinte noi pentru tine,bag mana in foc . Ce sa stii tu ce-s alea cand tu joci pe public ? Bafta ! Si da,acum poti sa ma banezi pe forum si unde vrei tu . Nu o sa mi para rau . Cu voi chiar nu se poate :) . Sunteti o gasca de terminati,care fac ce vor . Voi nu aveti regulament,faceti ce va taie capu' ala prost ,atat . Mai sunt si exceptii printre voi,pe care nu as vrea sa le zic,ca Doamne Fereste ii gasiti codati si pe ei :)))) . Hai bafta,mister Hittler !
YAMA

Postby zepher93 » Wed Mar 30, 2016 11:15 am

Prietene tu nu ai abar despre ce vorbesti si pt nesimtire ai ban pe forum 7 zile.
T.C
zepher93

Return to Propuneri si Sugestii